Březen 2014

MyLink v Chevroletu Trax

30. března 2014 v 11:20 | surpan |  Chevrolet Trax a MyLink
Chevrolet Trax obsahuje mnoho moderních vychytávek a mezi ty lepší patří dotykový displej se systémem MyLink. Přes Mylink můžete připojit přes bluetooth až 4 mobilní telefony, pokud máte chytrý telefon IPhone, můžete propojit vůz pomocí USB kabelu, který se dá napojit v přihrádce spolujezdce, nebo pokud máte Samsung, je možné jej propojit pomocí bluetooth.
Mylink spolupracuje s navigační aplikací Bringgo pro Iphone i Android. Bringgo v IPhonu propojíte právě přes USB. U Samsungu to ale takto možné není. Stačí zapnout bluetooth a spárovat zařízení s Mylinkem a v něm kliknout na ikonu Bringgo.
Spárování navigace Bringgo v Samsungu dochází pouze přes bluetooth. Kupodivu pracuje vše dostatečně rychle a navigeace nemá i přes přenos většího množství dat mezery. Testován zároveň přenos dat navigae tak hudby z mobilu do Mylink přehrávače. Oba toky dat byly dostatečné.

Shání se majitel Chevroletu Trax 1,7

30. března 2014 v 11:13 | surpan |  Chevrolet Trax 1,7
Shání se majitel Chevroletu Trax 1,7 k sepsání pár řádků a nejlépe i pár fotek. Rádi bychom zde sepsali zkušenosti majitelů těchto vozů s různou motorizací a to jak dobrých, tak případně špatných, které doufejme nebudou. V případě zájmu o sepsání článku k vozu Chevrolet Trax 1,7 prosím vložte komentář a mail na Vás.
Děkuji

Shání se majitel Chevroletu Trax 1,4 Turbo

30. března 2014 v 11:12 | surpan |  Chevrolet Trax 1,4 Turbo
Shání se majitel Chevroletu Trax 1,4 Turbo k sepsání pár řádků a nejlépe i pár fotek. Rádi bychom zde sepsali zkušenosti majitelů těchto vozů s různou motorizací a to jak dobrých, tak případně špatných, které doufejme nebudou. V případě zájmu o sepsání článku k vozu Chevrolet Trax 1,4 Turbo prosím vložte komentář a mail na Vás.
Děkuji

Chevrolet Trax - vlastní zkušenosti po 4000 km

22. března 2014 v 12:00 | surpan |  Chevrolet Trax 1,6
Další 2000 km najeto (tedy 4000km) a spokojenost stále zůstává. Ba naopak jsem ještě spokojenější, protože auto se začalo zajíždět a spotřeba mi klesla z 8,6 na 8,1 litrů, což by mohlo klidně časem jít ještě trošku dolů.
Snížení spotřeby započala delší cesta a od tý doby se drží.


Do auta jsem si nedávno objednal gumové koberečky, abych nemusel pořád pracně auto vysávat. Krásně seděly, jen jsem musel ustřihnout horní rantl pod pedálama, neboť po přišlápnutí spojky vždy došlo k nějaké lupnutí v pedálu. Nejdřív jsem se obával, aby to nebyl nějaký problém, neboť to na kobereček nevypadalo, ale nakonec to opravdu byl kontaktní problém pedálu s koberečkem a problém byl vyřešen.
Auto je stále pohodlné, uvidíme jestli bude nějaká nepříjemná změna až přezuju na letní 18" disky. Nyní jsou zimní 16tky.
Po posazení do staršího vozu jsem se nestačil divit, jak rychle se zvyká na lepší a nemohl jsem si vynachválit vyšší posed v Traxovi.


Chevrolet Trax je sympaťák, který bude v Evropě opravdovou vzácností a pokud nechcete auto, jako mají všichni ostatní a tento typ vozů se Vám zamlouvá, je to určitě dobrá volba. Jen bych si docela popíšil, prodejci už nové vozy nechtějí moc objednávat a doprodávají skladové zásoby.