Mezinárodní Chevrolet Daewoo sraz Olšovec

25. května 2014 v 11:08 | surpan |  Trax srazy
Tento víkend proběhl v autocampu Olšovec hlavní Československý sraz vozů Chevrolet a Daewoo. Akce je pro všechny, kdo mají chuť předvést svůj vůz této značky, kdo má chuť se bavit a užít si víkend s opravdu dobrou partou lidí a podívat se na vozy ostatních.


Jako nováček jsem byl překvapen, že nedělají rozdíly mezi stálou partou a nováčky. Je to jedna velká Chevrolet rodina.
V pátek, kdy bylo zahájení jsme se ubytovali v campu a hotelech v okolí. Něco se pojedlo, popilo a večer byla volná zábava a degustace nejrůznějších slivoviček z různých koutů Česka a Sloveska. Celý večer hrála hudba, všichni se bavili a koštovali.

Chevrolet Camaro

Chevrolet Aveo

Ráno jsme se sešli všichni v campu a očekávali na příjezd dalších nadšenců do Chevrlotetů.
Ve 14 hodin byla zahájena spanila jízda přes Křtiny. Majitelé vozů se bavili, lidé mávali.
Jako každý rok se dělala sbírka na nemocné děti, kdy se prodávaly lístky do tomboly a celý obnos se pak předal dvěma rodinám s nemocnými dítky.

Chevrolet Trax

Tombola byla pak vcelku dlouhá. To ale jen pro to, že se dostalo opravdu na každého. Každý dostal nějaký dárek, což určitě každého potěšilo.

Chevrolet Cruze

Jako skvělou hodnotím barmanskou show. Pak následovalo rytířské představení, ale to jsem již neviděl, neboť jsem musel odjet.
Lidé byli opravdu přátelští a celou dobu jsme se opravdu bavili.

Chevrolet Orlando

Chevrolet Spark

Pro majitelé vozu Chevrolet Trax jsme vytvořili Chevrolet Trax club, kde jsou a budou zveřejněny různé informace k vozu Trax, pokec majitelů, fanoušků a zájemců o vůz. Pokud nás bude více, dostaneme pak slevu od firmy, která dováží náhradní díly. Tato výrazná sleva se může do budoucna hodit a je pouze pro aktivní členy Chevrolet Trax clubu, kteří se budou alespoň občas účastnit srazů.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 František Kusák František Kusák | E-mail | 16. června 2014 v 16:00 | Reagovat

Jsem dva měsíce majitelem Chevrolet Trax. Rád bych se stal členem klubu.
Jak se mám zaregistrovat?
Děkuji

2 surpan surpan | E-mail | Web | 16. června 2014 v 16:06 | Reagovat

Dobrý den,
pošlete mi prosím na mail Vaše údaje - Jméno, příjmení a motorizaci traxe. Do předmětu mail napište Chevrolet Trax. Jak nás bude alespoň 10, pošlu hromadnou žádost o kartičky a zároveň o slevu pro členy u pana Hudce na náhradní díly. Také bych poprosil o sepsání Vašich zkušeností do mailu - nějaký článek o voze s fotkami. Karty budou pak rozdány na jednom ze srazů - jednoroční setkání členů Trax clubu je nutnost pro platnost členství.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama