Říjen 2014

První servisní prohlídka po 15000 km

13. října 2014 v 19:24 | surpan |  Chevrolet Trax 1,6
Není to zdaleka ani rok a již jsem "musel" navštívit autorizovaný servis kvůli prohlídce po 15 tisících kilometrech. Kvůli záruce jsem návštívil autorizovaný servis. Někteří mohou podotknout, že je to zbytečné a drahé, ale pro mě je to trochu jistější kvůli případnému uplatnění záruk.
Protože jsem z Brna, nejblíž pro mě je BS auto na Veslařské. A protože měli dobré reference v Chevrolet clubu, nechal jsem auto zkontrolovat tam.


Proběhla výměna oleje, filtru, přidali náplň do odstřikovačů, auto prohlédli a umyli. Ale abych začal od začátku, objednávka byla telefonická, vše klaplo, stačí se objednat pár dní předem. Cena mi byla telefonicky sdělena podle potřeby kapalin, případně výměny filtrů na max. 4500 kč. Jaké bylo mé nepříjemné překvapení na místě, kde mi týpek napsal do papírů odhadovanou cenu 6 tisíc! A to jsem ani nechtěl nechat umýt a doplnit kapalinu do odtřikovačů, když už mám na zimu nakoupeno.
Ukecal jsem to na snížení o tisícovku a auto nechal u nich. Odpoledne mi volali, že je vše připraveno a auto umyli v ceně (pravděpodobně kvůli kontrole stavu karoserie kvůli uplatnění případných záruk na prorezivění karoserie). A světe div se, dobrá zpráva mi byla sdělena už do telefonu. Cena je 3200 kč za první servisní prohlídku Traxe.
Takže až na ten malý vroubek s přestřelením odhadu (o dvojnásobek je to docela dost co zákazníka může odradit), můžu BS auto také doporučit.