Největší ČRSK Chevrolet sraz roku 2015

26. května 2015 v 9:13 | surpan |  Trax srazy
Jako každý rok se nyní o víkendu uskutečnil největší sraz Chevrolet vozů pro ČR a SK. Letos poprvé jsme spojili síly s amerikama a vytvořili tak sraz ještě větší a lepší. A že bylo na co se dívat je patrné již z fotek.


Abych se ovšem nekopíroval, vložím zde odkaz na druhý web, kde jsou všechny vozy z Chevrolet srazu vyfoceny a je k nim sepsán i nějaký ten průběh sobotního dne. Pro ty, kteří chtějí vědět více, je zde odkaz: Největší Chevrolet sraz 2015 Olšovec.

Je bohužel škoda, že jediným zástupcem vozů Chevrolet Trax jsem byl já. Rád bych se setkal někdy na srazu s dalšími majiteli Chevrolet Traxe a poklábosil o našich vozech.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KIRARomb KIRARomb | E-mail | Web | 13. července 2018 v 6:02 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Similar situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If the woman is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/what-causes-swollen-feet-after-giving-birth>swollen feet after giving birth</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama